Is dit Jasje van Chimene van Oosterhout iets voor jou?

Chimene is een Nederlandse actrice, zangeres en presentatrice. Je kent ze vast nog wel; de meiden van Luv? Of de omroepster van de Tros en Veronica? Maar ook speelde Chimene in diverse commercials, in Onderweg naar morgen en in de film Ex-Patriots. Een getalenteerde prachtige vrouw. Chimene kreeg helaas ook te maken met borstkanker en ondergaat op dit moment een behandeltraject. Ze steunt Stichting Supervrouw en heeft een mooi jasje met roosjes beschikbaar gesteld om te veilen.

Het jasje is van een zachte stof gemaakt en is maat 38.

🍀 De opbrengst van dit item gaat naar Stichting Supervrouw en is bestemd voor medische behandelingen voor vrouwen die te kampen hebben met restklachten na borstkanker.

Cart
  • No products in the cart.